Spotkania fotograficzne 2024


  Witam wszystkich

Od tego roku nie będę juz organizował Spotkań Fotograficznych. Jeżeli ktoś ma ochote pofotografować krajobraz, ludzi, poznać zasady fotoreportażu zapraszam. Dane kontaktowe na dole. 

 

SPOTKANIA W MIELNIKU

Omówienie indywidualnie telefonicznie lub mailowo. Wyżywienie na własna rękę. Kuchnia na miejscu. Z doświadczenia wiem, że idealną metodą jest prowadzenie wspólnej  kuchni. Najlepsze i najwazniejsze rozmowy odbywaja sie przy gotowaniu i spożywaniu posiłków.

       Jak zawsze pracujemy od świtu do 24. Taka intensywność pozwala poczuć całe piękno fotografowania. Oczywiście ważną częścią jest omawianie zdjęć zarówno w czasie fotografowania, ale przede wszystkim już po pracy. Fotografujemy okolice Mielnika, stadninę arabów w Janowie Podlaskim, Grabarkę. Terminy do ustalenia

 

 

Nocleg u mnie w domu.

 

Wszelkie informacje pod telefonem 608128746 lub pod adresem cieslapiotr5@gmail.com

                                                                                 *  *  *

 

 INDYWIDUALNE KONSULTACJE W WARSZAWIE/MIELNIKU

 

Jedno lub kilkudniowe konsultacje nie tylko z fotografii krajobrazu, ale ze wszystkich dziedzin fotografii. Pomoc w problemach technicznych i estetycznych związanych z fotografią cyfrową i klasyczną. Moje 40 letnie doświadczenie oraz przynależność od 1987 roku do Związku Polskich Artystów Fotografików gwarantuje wysoki poziom i rzetelność konsultacji. Konsultacje odbywają sie na terenie Warszawy i okolic lub w Mielniku nad Bugiem.

Miejsce i okres trwania - do ustalenia.

Chętnie udzielę dodatkowych informacji:
telefon: +48 608128 746
mail: 
cieslapiotr5@gmail.com